• Witaj Maj!Trzeci Maj!

• W naszym przedszkolu świętowaliśmy kolejną rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3  maja. Dzieci w odświętnych strojach zaśpiewały hymn, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki patriotyczne.

Coroczne spotkania naszych wychowanków to piękna lekcja patriotyzmu a także rozwijaniu poczucia przynależności narodowej.

•                       Dzień Ziemi 22.04.2023
          • Dzień Ziemi 22.04.2023

• Międzynarodowy Dzień Ziemi, to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą. Idea obchodów Dnia Ziemi została zapoczątkowana w 1970 r.

Co roku dzieci z naszego przedszkola obchodzą Święto Ziemi. To dzień,w którym dowiadują się, jak dbać o planetę, jak segregować śmieci i co zrobić, aby była ona czysta i szczęśliwa, a my wraz z NIĄ.

• Witamy

•                                                      Witamy na naszej nowej stronie przedszkola.