• WYCIECZKA NA SKRZYŻOWANIE ODDZIAŁÓW ZEROWYCH

•                                  „ Gdy zamierzasz przejść ulicę , musisz poznać tajemnicę…”

Dnia 21.09.2023 r. oddziały Oa i Ob wraz ze swoimi wychowawczyniami M.Olbrycht oraz M.Uchman  wybrali się na pobliskie przejście dla pieszych, aby w praktyce zastosować zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.

Celem wycieczki było utrwalenie poznanych zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię , poznanie znaków drogowych.

Przedszkolaki obserwowały ruch uliczny, ćwiczyły umiejętność poruszania się  w pobliżu jezdni oraz prawidłowego przechodzenia przez pasy. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

• Dzień Przedszkolaka

• Co roku nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto. Dzień Przedszkolaka pełen zabaw, tańców, gier zręcznościowych zakończony słodkim poczęstunkiem na długo zostanie w pamięci dzieci.

• Zebranie

•                W dniu 19 września 2023 (wtorek) odbędzie sie zebranie w grupach przedszkolnych:

Zajączki 16.00

Jeżyki 16.30