• Pożegnanie z przedszkolem

• Dnia 21.06.2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. 6 latki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a  dzieci 5 letnie pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki zakupione przez rodziców, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.

Natomiast 23 czerwca dwie najmłodsze grupy, czyli Zajączki i Jeżyki powitały wesołymi piosenkami i wierszami WAKACJE.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.

Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie pięknych niespodzianek dla naszych przedszkolaków.

• Zagroda edukacyjna "W międzyczasie"

• Dyżur wakacyjny

• Przedszkole Publiczne w Kosinie pełni  dyżur wakacyjny od 01.08.2023 r. do 30.08.2023 r.

Rodzice dzieci, które aktualnie uczęszczają do przedszkola lub do oddziału zerowego w Kosinie, zapisują je na listy znajdujące się w przedszkolu i oddziale zerowym (podpis rodzica na liście jest potwierdzeniem woli posyłania dziecka na taki dyżur w określonym na liście terminie). Rodzice dzieci z terenu Gminy Łańcut, które nie uczęszczają do przedszkola w Kosinie, zobowiązani są do złożenia kompletu dokumentów (w sekretariacie szkoły) na dyżur wakacyjny: wniosek o przyjęcie dziecka przedszkola na dyżur wakacyjny oraz porozumienie na dyżur wakacyjny.

Do 28 czerwca 2023 r. -  w dyżurujących placówkach zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny.

Dokumenty do pobrania:

WNIOSEK_NA_DYZUR_WAKACYJNY_2023.doc

Porozumienie_na_dyzur_wakacyjny_2023.doc

tel. do sekretariatu: 17 225 05 05

• Spotkanie z Rodzicami

W dniu 28 czerwca 2023r. (środa) o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie Rodziców Dzieci uczęszczających do naszego przedszkola jak i nowoprzyjętych.

Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w Kosinie.

• Dzień Dziecka w Przedszkolu

• 1 czerwca na dzieci od samego rana czekało mnóstwo niespodzianek. Jedną z nich było przedstawienie pt. "Rzepka" Juliana Tuwima, gdzie w aktorów wcielili się pracownicy naszego przedszkola. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały cały spektakl. Nie zabrakło śmiechu i braw. Na koniec wszystkim dzieciom zostały złożone życzenia i wręczone słodkie upomniki.

Dziękujemy wszystkim aktorom i już teraz mamy nadzieję, że nie był to nasz ostatni wspólny   występ.

• Zajączki w Bajkolandii

• 30 maja dzieci z grupy Zajączki odwiedziły "Bajkolandię" w Handzlówce. Wycieczka była pełna wrażeń i radości. Wiemy, że dziecie zapamietają ją na długo, co świadczy o ich uśmiechach.