• Spotkanie wigilijne

• Boże Narodzenie to czas magiczny i radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował  również w naszym przedszkolu. 18 grudnia odbyło się wigilijne spotkanie. Podniosłym momentem spotkania był krótki program artystyczny w wykonaniu dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, które z zaangażowaniem śpiewały oraz tańczyły do utworów o tematyce świątecznej.

Miłym zakończeniem spotklania było rostrzygnięcie konkursu pt. "Kartka Bożonarodzeniowa". Nagrody ufundowane przez panią Dyrektor Edytę Baran otrzymały dzieci w czterech kategoriach wiekowych.

3- latki

I miejsce Julian Kluz

II miejsce  Henryk Szczepański

II miejsce Filip Rak

III miejsce Jan Prucnal

I miejsce Lena Kubicka

II miejsce Sebastian Kłopot

III miejsce Krzysztof Wilczak

III miejsce  Oskar Pelc

I miejsce Maria Puchała

II miejsce Fabian Kurzyński

II miejsce Witold Rosół

III miejsce Klaudia Dąbek

III miejsce Sandra Fus

I miejsce Julia Balawender

II miejsce Milena Tomaszek

II miejsce  Milena Tomaszek

III miejsce Aleksander Kielar

III miejsce Maksymilian Skupień

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie

GRATULUJEMY

• Mikołajowe niespodzianki

• Dzisiaj Pan Wójt sprawił wszystkim przedszkolakom miłą niespodziankę wręczając czerwone baloniki z helem i słodkości od Świętego Mikołaja.
            Radości nie było końca.

• Mikołaj w przedszkolu

• 6 grudnia do naszego przedszkola przybył wyczekiwany gość - Święty Mikołaj. Nie zabrakło wierszy, piosenek oraz uśmiechów na twarzy naszych przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowane prezenty oraz pomoc przy przygotowaniu tego dnia.

• Spotkanie z policjantem

•    29.11.2023 nasze przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z policjantem z wydziału ds. nieletnich KPP w Łańcucie. Omawiane były tematy bezpiecznego poruszania po drodze, właściwego reagowania podczas spotkania z obcymi, dzikimi zwierzętami, bezpieczeństwa w domu oraz przedszkolu. Dzieci poznały wyposażenie policjanta, miały też możliwość założenia niektórych elementów stroju Policjanta. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach działań prewencyjnych szkoły i KPP.