Dnia 20 maja 2025 roku oddziały zerowe udały się na wycieczkę do Rancza w Pstrągowej. Celem wycieczki rekreacja oraz umożliwienie dzieciom kontaktu z naturalnym pięknem otaczającej przyrody. Dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział w przygotowanych dla nich atrakcjach. Miały okazję zobaczyć wiele zwierzątek oraz odbyć niesamowitą przygodę stacjami różnorodnych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Między innymi: poznały historię powstania proziaków, gdzie mogli je samodzielnie wykonać, uczestniczyły w zabawach na torze linowym, spędzali czas na torze pontonowym , byku rodeo, wspólnie karmili zwierzęta w minii zoo. Odbyło się również wspólne biesiadowanie: jedzenie kiełbasek, picie ciepłej herbatki oraz wspólne rozmowy. Największą atrakcją okazał się kulig saniami po trawie. Okazuje się , że stereotypy można złamać i również w piękny słoneczny dzień wybrać się sankami w podróż po majowej łące.
Pełni energii i uśmiechu dzieci powrócili do szkoły z nadzieją na kolejne wspólne wyjazdy! Myślę, że ta wycieczka na długo pozostanie w pamięci.